اخبار - توان اکسیر فارمد

قرص ژل رویال، شربت مولتی ویتامین و زینک ژل رویال، سافت ژل و کرم  رویال ژلی  شرکت توان اکسیر فارمد در سطح داروخانه های کشور توزیع گردید.

 

 ژل رویال یکی از فرآورده‌های طبیعی زنبور عسل است که دارای ارزش غذایی بسیار بالایی است این ماده حاوی انواع ویتامین ها مواد معدنی پروتئینی و اسیدهای آمینه می باشد. این ماده طبیعی برای تقویت سیستم ایمنی و سلامت عمومی بدن، جلوگیری از پیری و حفظ جوانی و دهها کاربرد مفید دیگر توصیه شده است.

 خوشبختانه با همکاری صندوق حمایت از توسعه صنعت زنبورداری کشور و مشارکت شرکت دانش بنیان توان ژل رویال خام برای اولین بار به صورت داخلی و استاندارد شده با مجوز سازمان غذا و دارو تولید شده است این ماده ارزشمند که سالیانه ارزبری هنگفتی را دارد و شرایط استاندارد تولید شده به دراختیار مردم کشورمان قرار گرفته است. متاسفانه با توجه به قیمت بالای آن زمینه ارائه جنس های نامرغوب را بعضا ایجاد کرده است.ژل  رویال استاندارد شده داخلی آغاز تکمیل زنجیره تولید فرآورده های زنبور عسل می باشد آن توسعه صنعت زنبورداری اشتغالزایی و رونق تولید و خروج تک ‌محصولی و خام فروشی را به دنبال خواهد داشت. از این رو در قدم بعدی شرکت دانش بنیان توان موفق به تولید قرص رویال ژلی از ماده اولیه استاندارد داخل شده که امروز در طی مراسمی با حضور وزرای محترم تعاون کار و رفاه اجتماعی و جهاد کشاورزی از آن رونمایی گردید. 

جهت تکمیل سبد محصولات زنبور عسل فعالیت‌های تحقیق و توسعه در شرکت توان اکسیر  فارمد با همکاری شرکت دانش بنیان توان و صندوق حمایت از توسعه صنعت زنبورداری کشور به سرعت در حال انجام است و به لطف الهی در سال آینده شاهد رونمایی از محصولات دیگر زنبور عسل از طریق این مجموعه دانش بنیان خواهیم بود.

 

مشاور معاون وزیر جهادکشاورزی گفت: توزیع قرص ژل رویال در داروخانه ها؛ در آینده نزدیک

درخصوص تولید قرص ژل رویال و توزیع آن در داروخانه ها با وزارت بهداشت و درمان توافق حاصل شد.به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای خراسان شمالی مشاور معاون وزیر در امور تولیدات دامی در نشست با زنبورداران خراسان شمالی در بجنورد گفت: درخصوص تولید قرص ژل رویال و توزیع آن در داروخانه ها با وزارت بهداشت و درمان توافق حاصل شد.
مشیر غفاری افزود: همچنین یکی از شرکت های دانش بنیان را وارد عرصه کردیم تا فعالیت های مرتبط با زنبور عسل را جلو ببرد.